Klauzula informacyjna

Kochani nasze placówki pozostają zamknięte do odwołania. Wszystkie książki które macie w domach są u Was do momentu powtórnego otwarcia bibliotek. Upomnienia które przychodzą na e-maila są wysyłane automatycznie prosimy je wyjątkowo ignorować. Życzymy zdrowia i do szybkiego zobaczenia Wasze Bibliotekarki.

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 16 do 25 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Co skutkuje zamknięciem Biblioteki w Nowej Wsi Wielkiej i Filii w Brzozie.

Wczoraj w naszej bibliotece padł nowy rekord odwiedzin i wypożyczeń czytelniczych.

Było Was aż 112 osób.

Bardzo dziękujemy Dzieciom z Przedszkola Samorządowego "Stokrotka".

Grupom: Słoneczniki, Bratki, Rumianki i Fiołki wraz z Paniami Sylwią Juszczyk-Lesiewicz,

Izabelą Kalista, Ewą Cyganik-Piekło, Wiesławą Kaniasty.

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Prezentujemy Państwu piosenkę, która powstała w ramach kampanii w której bierze udział Nasza biblioteka.
„Mała książka wielki człowiek”. Projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Utwór o tytule „Mała książka – wielki człowiek” napisał Igor Jaszczuk, a wykonał Mietek Szcześniak.

Miłego słuchania.